BIG SOSNOVÁ – BMW trackday

Datum: sobota 4.7.2020

Začátek a konec akce: 8.00 - 18.00h

Jako náhradu za zrušený BIG Meeting jsme pro vás připravili trackday na oblíbeném autodromu v Sosnové u České Lípy. Na této akci se budou v časových intervalech střídat drifteři a okruháři. U driftu se bude jednat o tréninkové a testovací jízdy, ale u okruhářů se odpoledne bude konat závod na čas ve 4. kategoriích dle úprav vozu. Vzhledem k nařízení vlády ohledně COVID-19 musíme omezit počet lidí na maximálně 500 osob v areálu. Takže původní návrh omezení, že jeden účastník může mít sebou jen jednoho člověka jako doprovod už neplatí. Pokud máte chuť udělat si do Sosnové výlet jako diváci, tak vás rádi uvidíme. Na místě bude také vyhrazené parkoviště pro leštěnky, tak se budeme těšit na hezká auta.

Vstupné: 80,- Kč/dospělá osoba, dítě do 15 let a ZTP zdarma

Vzhledem k omezeném počtu účastníků – jezdců, je nutné provést závaznou registraci. Platby jsou možné pouze převodem na účet. Jako variabilní symbol se uvádí číslo registrace. Po obdržení platby vám bude odeslán potvrzující email. Pokud zájemce neuhradí startovné do 7 dnů od zaregistrování, bude jeho registrace zrušena. Při případném zrušení akce pořadatel vrací startovné v plné výši zpět na účet.

Cena:  DRIFT – 2500,- Kč       OKRUH – 1800,- Kč

 

Po 30. červnu už nebude možná platba převodem na účet, ale pouze na místě.

Cena:  DRIFT – 3000,- Kč       OKRUH – 2300,- Kč

Storno podmínky:

Storno je možné emailem na info@bigmeeting.cz . Pokud účastník nahlásí svou neúčast nejpozději do 20.6.2020 , bude mu vráceno 100 % startovného. Pokud nahlásí neúčast mezi 21.- 27.6. 2020, bude mu vráceno 50% startovného. Při nahlášení neúčasti od 28.6.2020 a déle, bude účastníkovi vráceno 0 % startovného. 

Registrace