BIG SOSNOVÁ – BMW trackday

Datum: sobota 4.7.2020

Začátek a konec akce: 8.00 - 18.00h

Jako náhradu za zrušený BIG Meeting jsme pro vás připravili trackday na oblíbeném autodromu v Sosnové u České Lípy. Na této akci se budou v časových intervalech střídat drifteři a okruháři. U driftu se bude jednat o tréninkové a testovací jízdy, ale u okruhářů by jsme mohli zajistit časomíru a odjet závod na čas v několika kategoriích. Vzhledem k nařízení vlády ohledně COVID-19 musíme omezit počet lidí v areálu a to tak, že každý účastník může mít sebou jako doprovod pouze 1 další osobu a bude nutné dodržovat přísné hygienické podmínky. Akce se tak mohou zúčastnit pouze registrovaní jezdci a doprovod, nikoliv diváci. Podrobné informace budeme postupně přidávat. 

Vzhledem k omezeném počtu účastníků je nutné provést závaznou registraci. Po registraci obdržíte do druhého dne potvrzující mail s platebními údaji. Platby jsou možné pouze převodem na účet. Po obdržení platby vám registraci potvrdíme. Pokud zájemce neuhradí startovné do 7 dnů od zaregistrování, bude jeho registrace zrušena. Při případném zrušení akce pořadatel vrací startovné v plné výši zpět na účet.

Cena:  DRIFT – 2500,- Kč       OKRUH – 1800,- Kč

Storno podmínky:

Storno je možné emailem na info@bigmeeting.cz . Pokud účastník nahlásí svou neúčast nejpozději do 20.6.2020 , bude mu vráceno 100 % startovného. Pokud nahlásí neúčast mezi 21.- 27.6. 2020, bude mu vráceno 50% startovného. Při nahlášení neúčasti od 28.6.2020 a déle, bude účastníkovi vráceno 0 % startovného. 

Registrace

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů zadaných do formuláře za účelem reakce provozovatele webu na odeslanou zprávu.