BIG RACE je samostatnou motoristickou akcí připravenou týmem pořadatelů BIG MEETINGu. Stejně jako u velkého srazu i zde jde v první řadě o vozidla značky BMW. Jak ale název napovídá, tentokrát řidiči prověří sílu svých ocelových ořů na závodním okruhu!

Akce proběhne v sobotu 11. srpna 2018 na závodním okruhu Autodromu Vysoké Mýto a je omezena pouze pro prvních 50 registrovaných řidičů a vozidel značky BMW. Své speciály na driftování nechají řidiči protentokrát odpočívat v garáži, systematické driftování je na závodním okruhu zakázáno. Jiná kritéria pro účast vozidel stanovena nejsou.

Závody probíhají ve třech kategoriích a jsou měřeny časomírou. Mimo závodní část jsou po dobu trvání sobotní akce umožněny volné jízdy na okruhu, dle nastavených pravidel autodromu. V areálu je zajištěné občerstvení a možnost přenocování pro účastníky závodu do nedělního rána. Každý účastník má nárok na jedno doprovodné vozidlo s mechanikem zdarma, je však nutné zajistit společný příjezd na akci.

 

Cena pro účastníka při platbě předem převodem na účet 2000,- Kč / vozidlo.

Cena pro účastníka při platbě v hotovosti na místě 2500,- Kč / vozidlo.

Cena pro diváka / spolujedoucího v hotovosti na místě 50,- Kč / osoba.

 

REGISTRACE NA AKCI BIG RACE 2018

SEZNAM REGISTROVANÝCH VOZIDEL A ŘIDIČŮ


POKYNY PŘI PLATBĚ PŘEDEM PŘEVODEM NA ÚČET

Registrovaný účastník uhradí částku 2000,- Kč převodem na účet č. 670100-2214110546/6210. Jako variabilní symbol uvede číslo pořadí, pod jakým je uveden v seznamu registrovaných vozidel a řidičů v levém sloupci (viz. odkaz výše). Do textové poznámky u platby uveďte své jméno a příjmení, které jste použili při registraci (pro případ dohledání platby).

Příklad použití variabilního symbolu: pokud je účastník veden v seznamu pod pořadovým číslem 5, bude i variabilní symbol č. 5. Pokud Váš systém internetového bankovnictví neumožňuje zadat jako variabilní symbol jedno nebo dvouciferné číslo, doplňte před údaje náležitý počet nul před Vaším pořadovým číslem.

Po obdržení platby bude u daného účastníka doplněn seznam o poznámku - ZAPLACENO. Pokud jste platbu provedli a do týdne se u Vašeho jména neobjevila poznámka o zaplacení, ozvěte se nám přes Kontaktní formulář na našich stránkách. Po přijetí platby Vám bude na uvedenou emailovou adresu zaslán voucher pro vstup na akci (voucher doporučujeme vytisknout a při vstupu předložit, v opačném případě bude vjezd povolen až po náležité kontrole údajů registrace).

Stornovat svou zaplacenou účast na akci můžete učinit nejpozději do 15.7.2018. Storno poplatek činí 300 Kč, zbytek peněz Vám bude vrácen zpět na účet, ze kterého byla platba odeslána.


MAPA AREÁLU AUTODROMU


TRATĚ RYCHLOSTNÍCH ZKOUŠEK


MAPY.CZ - AUTODROM VYSOKÉ MÝTO - 49.9390272N, 16.1710133E 


JÍZDA NA ZÁVODNÍM OKRUHU AUTODROMU VYSOKÉ MÝTO